Укравтодор відмовляється платити за вкладання

Укравтодор відмовляється платити за вкладання "асфальту в калюжі"

Укрінформ
В "Укравтодорі" заявляють, що не мають відношення до дорожніх робіт у період зимової негоди, і не збираються оплачувати роботи, які виконуються з порушенням технологій.

Відповідне повідомлення розміщене на сайті "Укравтодору".

"Роботи, які підрядник виконує з порушенням технологій, в тому числі температурних умов та наявності снігового покрову, – оплачені не будуть. Усі роботи у межах будівельного сезону 2017-2018 на дорогах державного значення завершено до початку листопада", - йдеться в повідомленні.

В "Укравтодорі" також нагадали, що з цього року підписання актів виконаних робіт та зарахування коштів підрядним організаціям здійснюється тільки за результатами перевірки якості сертифікованими спеціалістами з якості централізованої установи «Дорожній контроль якості».

Читайте також: Негода в Україні: усі дороги розчищені від снігу

Також повідомляється, що з початку листопада на об’єктах ремонтно-будівельних робіт переважно здійснювалися заходи із нанесення розмітки, встановлення знаків, облаштування.

В "Укравтодорі" нагадали, що із загальної мережі доріг в понад 450 000 км Укравтодор відповідає лише за 46 985 км доріг державного значення. Інші дороги знаходяться у компетенції місцевої та комунальної власності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-