В Україні розмитнили перший автомобіль на

В Україні розмитнили перший автомобіль на "євробляхах"

Укрінформ
Перший автомобіль з дизельним двигуном Renault Laguna 2004 року випуску з німецькою реєстрацією пройшов процес розмитнення.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

"Чернівецька митниця ДФС оформила перший транспортний засіб на «єврономерах» за новими пільговими умовами. Громадянин України розмитнив свій легковий автомобіль з дизельним двигуном Renault Laguna 2004 року випуску з німецькою реєстрацією, сплативши до державного бюджету понад 49,3 тис. грн. Таким чином мито (10%) склало 4,6 тис. грн, акцизний податок (пільгова ставка із застосуванням коефіцієнта 0,5) — 28,765 тис. грн та ПДВ (20%) — 15,957 тис. грн"», — йдеться у повідомленні.

До 25 листопада, коли набув чинності Закон, що передбачає нові правила ввезення транспортних засобів з іноземною реєстрацією, імпорт цієї автівки був неможливим через заборону до митного оформлення автомобілів старше 8 років.

Як повідомлялося, протягом 90 календарних днів з дня набуття чинності закону базова ставка акцизного податку розраховується з 50%-ою знижкою, крім електромобілів, із застосуванням коефіцієнтів залежно від об'єму двигуна та віку ТЗ. Таким чином через три місяці митне оформлення даної Renault Laguna вартувало б резиденту 83,8 тис. грн. Таким чином економія становила 34,5 тис. грн.

Читайте також: У МВС обіцяють цілодобову реєстрацію розмитнених "євроблях"

Крім того, митне оформлення здійснюється за умови добровільної сплати до державного бюджету коштів у сумі, що дорівнює 8500 грн (500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян) у разі, якщо цей транспортний засіб знаходиться на території України з порушенням вимог Митного кодексу України. Ці гроші сплачує фізична особа, яка є власником такого транспортного засобу, або особа, уповноважена розпоряджатися ним та декларує такий транспортний засіб для вільного обігу на митній території України.

При ввезенні для постійного користування транспортних засобів, що були в користуванні, підтвердження відповідності екологічним нормам ЄВРО 5 не вимагається.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-