Після історії з “митним полоном” посилили вимоги до перевезення тварин

Після історії з “митним полоном” посилили вимоги до перевезення тварин

753
Ukrinform
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів віднині видаватиме документи на живих тварин лише після перевірки умов транспортування.

Про це йдеться у наказі Держпродспоживслужби «Щодо випадків недотримання правил транспортування тварин» № 887 від 31.10.2018, інформує прес-служба відомства.

"Відтепер ветеринарні документи на живих тварин будуть видаватися лише після перевірки транспортних засобів та умов транспортування. У разі, якщо транспорт або умови перевезення не відповідають Правилам транспортування тварин, зокрема в частині дотримання вимог мінімальної площі на одну тварину, то ветеринарні документи видаватися не будуть", - акцентується в документі.

Читайте також: Ситуацію з вівцями у "митному полоні" розслідує Держпродспоживслужба

Зазначається, що відповідальними за виконання зазначеного наказу визначені начальники територіальних органів Держпродспоживслужби і регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті або особи, які виконують їх обов’язки.

Крім того, наказ зобов’язує забезпечувати відеофіксацію під час завантаження тварин для документування процесів, у тому числі на предмет відповідності вимогам законодавства щодо ідентифікації тварин.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-