Дозволи на автоперевезення до Польщі - встановили порядок оформлення з 31 жовтня

Дозволи на автоперевезення до Польщі - встановили порядок оформлення з 31 жовтня

1226
Ukrinform
Встановлено порядок оформлення додаткових дозволів на автоперевезення до Республіки Польща.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства інфраструктури України. 

«26 жовтня 2018 року відбулося засідання Комісії з розгляду питань, пов'язаних з обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав. Основним питанням порядку денного було встановлення порядку оформлення додаткової квоти дозволів Республіки Польща», - йдеться в повідомленні.

Додаткові дозволи (8 000 транзитних дозволів «Євро-5» та 2 000 універсальних дозволів «Євро-5») будуть оформлюватися на 7 пунктах видачі дозволів Державної служби України з безпеки на транспорті: Ковель, Львів, Бориспіль, Голоби, Хмельницький, Вінниця, Коростень.

При цьому слід мати на увазі, що універсальні дозволи «Євро-5» оформлятимуть та видаватимуть лише на автотранспортні засоби повною масою більше 10 тонн, за умови завантаження до Польщі, крім того, оформлятиметься та видаватиметься лише один дозвіл на транспортний засіб, який здійснює перевезення територією Республіки Польща, навіть за умови зміни виду перевезення під час одного кругорейсу.

Транзитні дозволи «Євро-5» оформлятимуть та видаватимуть лише на автотранспортні засоби повною масою більше 10 тонн, за умови завантаження транзитом по території Республіки Польща.

Оформлення вищевказаних дозволів розпочнеться 31 жовтня 2018 року з обов'язковим скануванням міжнародної товарно-транспортної накладної та бланка оформленого дозволу.

Читайте також: В Укрзалізниці заявляють про зростання вантажопотоку через Бескидський тунель

Як повідомляв Укрінформ, за результатами засідання українсько-польської змішаної Комісії з питань міжнародних вантажних автомобільних перевезень, яке відбулося 10-11 жовтня 2018 року, українські перевізники отримали 10 тис. додаткових дозволів на 2018 рік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-