Представник General Electric агітує за локальну співпрацю в Україні

Представник General Electric агітує за локальну співпрацю в Україні

Укрінформ
Локалізація в Україні локомотивобудування General Electric дозволить розвивати регіони, модернізувати інфраструктуру та розширювати ринок цифрових послуг.

Таку думку висловив виконавчий директор департаменту міжнародних логістичних операцій компанії General Electric Transportation Джастін Даунс, перебуваючи у Києві, повідомляє прес-служба ПАТ "Укрзалізниця"

«Локалізація - це реально, вона допоможе розвивати регіони, як це було в Казахстані, Індії, Південній Африці. Ми хочемо ділитися якісними технологіями з українцями локально, для обслуговування локомотивів потрібні будуть люди, функції мають бути передані місцевим інженерам. Сподіваємося, що за час дії контракту співпраці локомотивобудування тут буде активно розвиватися, це питання потужностей і часу. Локалізація дозволить акумулювати потенціал підрядників, з'явиться більше замовлень у регіонах, як було у США, Пенсильванії», - розповів Даунс.

За його словами, наступні 2-3 місяці будуть ключовими та продемонструють, як розгортається співпраця щодо локалізації в Україні. 

Як повідомляв Укрінформ, 5 червня 2018 року компанія GE Transportation і ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» підписали угоду про локалізацію виробництва 30 локомотивів TE33A серії Evolution.

Читайте також: Проект експресу до "Борисполя" обійшовся в 580 мільйонів - Гройсман

На першому етапі співпраці з GE в рамках 15-річного співробітництва рівень локалізації становитиме 10 % із поступовим доведенням до 40 %. В Україні планується створення центру для сервісного обслуговування й модернізації робочого парку локомотивів.

Завдяки стратегічному співробітництву мають бути створені нові робочі місця за рахунок локалізації виробництва та сервісного обслуговування локомотивів. Українські підприємства, які будуть залучені в кооперацію та сертифіковані GE, зможуть стати постачальником товарів та послуг для GE та інших виробників під час реалізації аналогічних проектів в інших країнах.

Рамковий договір між ПАТ «Укрзалізниця» та GE, що підписаний у лютому 2018 року, передбачає модернізацію 75 локомотивів (150 секцій), постачання 225 нових локомотивів GE серії Evolution до 2027 року, додаткових комплектів для збирання з відвантаженням у наступні 10 років, а також модернізацію наявного рухомого складу та довгострокове технічне обслуговування з метою оновлення та модернізації локомотивного парку.  

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-