У Мінфіні сказали, коли продадуть Укргазбанк та ПриватБанк

У Мінфіні сказали, коли продадуть Укргазбанк та ПриватБанк

Укрінформ
У Міністерстві фінансів України очікують, що приватизація АБ «Укргазбанк» та ПАТ КБ «ПриватБанк» відбудеться у строк до 2020 та 2022 років відповідно, шляхом продажу міжнародним стратегічним інвесторам або через первинне публічне розміщення акцій (IPO).

Про це заявив заступник міністра фінансів Юрій Гелетій, повідомляє прес-служба Мінфіну.

«Очікується, що АБ «Укргазбанк» та ПАТ КБ «ПриватБанк» досягнуть зазначених умов відносно швидко та будуть повністю приватизовані у строк до 2020 та 2022 років відповідно шляхом продажу міжнародним стратегічним інвесторам або через первинне публічне розміщення акцій (IPO). Держава буде шукати можливість для реалізації міноритарного пакета акцій АБ «Укргазбанк» міжнародній фінансовій установі у найближчій перспективі», - сказав Гелетій.

Він зауважив, що менеджмент Ощадбанку працює у напрямку співпраці з міжнародними фінансовими організаціями, зокрема з ЄБРР.

Читайте також: ПриватБанк заявив ГПУ про кредитні борги десяти іноземних позичальників

«Ми сподіваємось, що ця співпраця і надалі буде активно розвиватись, що дасть змогу реалізувати нашу стратегічну мету - скоротити частку держави протягом наступних п'яти років у цьому банку», - наголосив заступник міністра фінансів.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство фінансів планує суттєво зменшити частку держави в банківській системі - з 55% до 24%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-