ПриватБанк заявив ГПУ про кредитні борги десяти іноземних позичальників

ПриватБанк заявив ГПУ про кредитні борги десяти іноземних позичальників

Укрінформ
Приватбанк звернувся до Генпрокуратури України щодо кредитної заборгованості десяти іноземних позичальників, яка виникла до націоналізації банку. 

Банк змушений покривати збитки минулих періодів у розмірі 5,9 млрд грн за рахунок прибутку від поточної діяльності банку, повідомили Укрінформу в прес-службі банку.

"Зважаючи, що істотний розмір заборгованості за кредитними договорами, а також те, що процес погашення заборгованості, що мав відбутися в контексті виконання попередніми власниками своїх зобов'язань щодо погодження капіталу банку з нормативними вимогами, не був виконаний, банк змушений покривати збитки минулих періодів у розмірі 5,9 млрд грн і сформувати у вересні 2018 року 100% резервів на покриття таких збитків за рахунок прибутку від поточної діяльності банку. ПриватБанк звернувся до Генеральної прокуратури України з відповідною заявою про вчинення кримінального правопорушення щодо завданих збитків", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: ПриватБанк шукає фахівців для продажу “Буковеля”

Зазначається, що Наглядова рада ПриватБанку погодила рішення правління банку щодо формування 100% резерву за заборгованістю 10 іноземних компаній-позичальників на суму понад 272,3 млн доларів США. Ця сума включає 196 млн доларів США основної заборгованості та 75 млн доларів США відсотків за кредитами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-