Гройсман: За півтора місяці на ProZorro виставили понад 200 об’єктів приватизації

Гройсман: За півтора місяці на ProZorro виставили понад 200 об’єктів приватизації

Фото
Укрінформ
В Україні у рамках малої приватизації через систему ProZorro.Продажі виставлено понад 200 об’єктів.

Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав на інспекційному форумі "ПЕРЕВІРОК. NET", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми буквально за півтора місяці організували через системуProZorro.Продажі більше 200 об’єктів", - сказав Гройсман.

За його словами, в уряді є розуміння того, що окрім продажу необхідно буде створити нормальні умови для ведення малого та середнього бізнесу.

Згідно із законом України "Про приватизацію державного і комунального майна", який набрав чинності у березні, мала приватизація відбуватиметься через електронну систему ProZorro.Продажі. Йдеться про активи державної і комунальної власності вартістю до 250 млн грн. Виставлятимуть об'єкти в рамках малої приватизації Фонд державного майна України (ФДМУ), а також місцеві органи влади.

Читайте також: Мала приватизація: з молотка пішли завод "Оріон" та Коломийська паперова фабрика.

На виконання оновленого закону про приватизацію Кабінет міністрів України затвердив правила малої приватизації. Серед іншого, було затверджено Порядок проведення аукціонів з продажу об'єктів малої приватизації (Постанова КМУ від 10 травня 2018 року № 432) та Порядок відбору і авторизації електронних майданчиків для проведення електронних аукціонів малої приватизації (Постанова КМУ від 10 травня 2018 року № 433).

Мала приватизація за новими правилами стартувала в Україні наприкінці липня.

Фото: Тарасов Володимир

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-