ТЕЦ братів Дубневичів залишилась під арештом

ТЕЦ братів Дубневичів залишилась під арештом

Укрінформ
Новояворівська ТЕЦ депутатів Дубневичів залишилась під арештом, накладеним у рамках кримінальної справи НАБУ про розкрадання.

Про це повідомляють "Наші гроші".

«Новояворівська теплоелектроцентраль народних депутатів Дубневичів залишилась під арештом, накладеним у рамках кримінальної справи НАБУ про розкрадання понад 300 млн куб. м природного газу ПАТ «НАК «Нафтогаз України» із завданням збитків на майже 1,4 млрд грн», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що клопотання про зняття арешту мало розглядатись суддею Оленою Куровою 12 жовтня у Солом'янському суді Києва, однак, заявник його відкликав і таким чином Новояворівська ТЕЦ залишилась під арештом.

Аналогічне клопотання суд має розглянути стосовно ТЕЦ у Новому Роздолі. Засідання відбудеться 18 жовтня.

Читайте також: НАЗК перевіряє декларації Дубневича та ще 10 посадовців

Як відомо, у вересні цього року Агентство з повернення активів та управління арештованим майном (АРМА) обрало компанію ПП «Гарант Енерго М» управителем майна ТОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» та ТОВ «Енергія-Новий Розділ», на які зареєстровані згадані ТЕЦ. 9 жовтня НКРЕКП надала ліцензію новому управителю.

Сьогодні робота електроцентралей залишається заблокованою. За інформацією «Центру протидії корупції», обраний АРМА новий управитель ТЕЦ досі не підписав контракт на постачання газу на ТЕЦ. Контракт не підписує «Нафтогаз», який поставив умову новому управителю – визнати борги Дубневичів і взяти їх на себе. Поки ця ситуація за дорученням прем’єр-міністра врегульовується на рівні постанови уряду, адвокати Дубневичів намагаються оскаржити арешт та повернути собі контроль за ТЕЦ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-