Єдиний в Україні криголам

Єдиний в Україні криголам "Капітан Білоусов" відремонтують

Фото
Укрінформ
Адміністрація морських портів України поставила на ремонт у плавучому доку криголам "Капітан Білоусов", що здійснюватиме проводку караванів суден в умовах зимової навігації на Азовсьому морі.

Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

"Єдиний в Україні криголам "Капітан Білоусов" поставлено у плавучий док для проходження планового класифікаційного ремонту і підготовки до роботи в умовах льодової кампанії в Азовському регіоні - ремонтні роботи планується закінчити до кінця листопада", - зазначили в АМПУ.

Під час зимової навігації криголам забезпечуватиме прохід караванів суден по каналу Вугільної гавані та Азовському морю.

Як уточнили в АМПУ, планується провести на судні понад 100 ремонтних операцій. Зокрема, дефектацію корпусу, палуб, набору танків, заміну металоконструкцій, ремонт котла, головних електродвигунів, фарбування корпусу, прокладку кабелів тощо.

Читайте також: Ірландська компанія створила унікальний човен для спецслужб і рятувальників

Попередня вартість робіт, згідно з договором, 19 мільйонів 700 тисяч гривень.

"Від якості ремонту залежить не тільки ефективність роботи портів, а й розвиток економічного потенціалу Сходу України. Підготовка нашого флоту до забезпечення судноплавства в умовах льодової кампанії йде відповідно до плану", - вважає керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Водночас АМПУ не вдалося поки що, за його словами, знайти рішення важливої проблеми - проведення днопоглиблювальних робіт в портах Маріуполь і Бердянськ.

"Ми вже учетверте провели конкурс на майданчику електронної системи РroZorro, але жоден з них так і не завершився підписанням договору з компанією, що змогла б провести днопоглиблення в наших портах на Азові. Зараз підтримка паспортних глибин виконується силами одного нашого землевідсосу "Меотіда". Тим часом опрацьовуємо можливі варіанти збільшення днопоглиблювального флоту на Азовському морі", - додав Вецкаганс.

Фото: uspa.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-