ОТП Банк призупиняє видачу кредитів фізособам за програмою IQ energy

ОТП Банк призупиняє видачу кредитів фізособам за програмою IQ energy

Укрінформ
ОТП Банк з 1 жовтня призупиняє видачу нових кредитів фізособам за програмою з енергозбереження IQ energy через дострокове виконання зобов'язань перед європейськими донорами.

Про це Укрінформу повідомили у прес-службі банку.

"У зв'язку із достроковим виконанням зобов'язань перед європейськими донорами, з 1 жовтня поточного року ОТП Банк призупиняє видачу нових кредитів фізичним особам за програмою енергоефективності житла від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) IQ energy. При цьому, співпраця банку з ОСББ за цією програмою продовжиться. Загальна сума кредитів за програмою енергоефективності житла IQ energy, наданих ОТП Банком клієнтам - фізичним особам, сягнула майже 500 млн грн, впритул наблизившись до вичерпання лімітів, наданих банку в рамках програми", - йдеться у повідомленні.

У банку поінформували, що за два роки видали кредити більш як 11 тис. українських сімей. "Усього за програмою через банк вже виплачено більше 3,5 млн євро у вигляді компенсацій фізичним особам, ще майже 1,5 млн євро буде виплачено у найближчий час. Надалі ми сконцентруємо свої зусилля на роботі з ОСББ, які також потребують термомодернізації", - прокоментував член правління АТ "ОТП Банк" Володимир Мудрий.

Всі проекти за програмою, в яких кредитні договори з ОТП Банком укладені фізичними особами до 30 вересня 2019 року включно або сплачені кредитними картками банку, розглядатимуться програмою IQ energy як чинні.

Читайте також: 4 мільярди на 6 осіб: НБУ пояснив претензії до ТАСкомбанку

Як повідомлялося, загалом на програму IQ energy ЄБРР виділив 15 млн євро на компенсації, з яких станом на 28 вересня вже використано 7,2 млн євро. Крім ОТП-банку, у програмі також беруть участь Megabank та Укрсиббанк. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-