Україна може заміщувати 9 мільярдів кубів газу щороку завдяки агровідходам - Савчук

Україна може заміщувати 9 мільярдів кубів газу щороку завдяки агровідходам - Савчук

Укрінформ
В Україні щороку утворюється 34 млн тонн відходів сільського господарства, які можна використовувати для виробництва енергії. 

Про це сказав голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час семінару, організованого посольством Королівства Нідерландів в Україні, консорціумом Biobased Energy Ukraine та Біоенергетичною асоціацією України, повідомляє прес-служба Агентства.

"Що стосується ресурсів, то Україна - це сучасна аграрна країна. Щороку можна використовувати близько 34 млн тонн відходів сільського господарства для виробництва енергії. Це дозволить заміщувати понад 9 млрд кубометрів газу на рік", - сказав Савчук.

Крім цього, в країні налічується близько 4 млн га малородючих земель, які придатні для вирощування енергокультури. Держенергоефективності спільно з Мінагро, Біоенергетичною асоціацією України та Інститутом цукрових буряків НААН України розробляє програму стимулювання вирощування енергокультур для генерації енергії.

«Ми тісно співпрацюємо із Нідерландами, де біоенергетика становить значну частку в первинному постачанні енергії з відновлюваних джерел. Закликаю український та нідерландський бізнес, а також науковців і експертів до співпраці та реалізації спільних проектів із заміщення газу», - додав Савчук.

Читайте також: В Україні цьогоріч освоїли рекордну кількість "теплих кредитів" - Савчук

Як повідомлялося, цього року Держенергоефективності започаткувало партнерство із Нідерландським агентством підприємництва (RVO), його представники відвідали низку передових об’єктів з виробництва біометану, біоетанолу, тепла з біомаси.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-