Уряд запустить механізм бюджетної підтримки інновацій до кінця року - Гройсман

Уряд запустить механізм бюджетної підтримки інновацій до кінця року - Гройсман

406
Ukrinform
Уряд створив механізм бюджетної підтримки інновацій та запустить його до кінця року.

Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав під час засідання Національного комітету з промислового розвитку, повідомляється на Урядовому порталі.

«Ми вже до кінця року включимо механізм державної підтримки. Таке завдання я поставив перед Національним комітетом з промислового розвитку. Вибір проектів затверджуватиметься не чиновниками, а підприємцями. Це забезпечить прозорість і якість. І ми також мінімізуємо прояв будь-яких корупційних ризиків при розподілі коштів. І наступного року таку роботу продовжимо», - сказав Гройсман.

За його словами, підтримка технологічних інновацій і запровадження стимулів попиту на техніку вітчизняного виробництва - крок до зміцнення позитивних економічних тенденцій і перебудови економіки сировинного типу на економіку доданої вартості.

«Наше завдання - перебудувати економіку від сировинної на економіку доданої вартості. А це неможливо зробити без підтримки інновацій. Сьогодні тільки п’ята частина підприємств в Україні є інноваційними. Але ми створили реальний механізм бюджетної підтримки створення інноваційних продуктів у різних сферах», - підкреслив Прем’єр-міністр.

Читайте також: У Кабміні повідомили, коли обговорять запуск тепла у будинки

Учасники засідання відзначали, що сьогодні лише 18% підприємств в Україні вважаються інноваційними і вкладають кошти в розвиток свого продукту. При цьому переважна більшість таких підприємств – це виробники машин та устаткування, яке затребуване в різних галузях промисловості. Йдеться про агросектор, дорожнє будівництво, які входять до переліку точок економічного зростання України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>