За порушення при виплаті зарплати роботодавцям донарахували 843 мільйони - ДФС

За порушення при виплаті зарплати роботодавцям донарахували 843 мільйони - ДФС

2920
Ukrinform
Цьогоріч представниками органів Державної фіскальної служби виявлено 5,1 тис. найманих осіб, які працювали без оформлення трудових відносин з роботодавцем. 

Про це повідомляє прес-служба ДФС у Facebook.

"Так, за 8 місяців цього року працівниками ДФС встановлено порушення податкового законодавства в 46 відс. перевірених суб'єктів господарювання. За результатами перевірок до бюджету донараховано майже 642 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 173 млн грн єдиного внеску та 28 млн грн військового збору", - йдеться у повідомленні.

Представники ДФС також входять до складу робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створених за ініціативою місцевих органів виконавчої влади. За результатами цих заходів роботодавцями додатково укладено 39,7 тисяч трудових угод з найманими працівниками.

Читайте також: НАЗК направило до суду протокол на керівника поста Одеської митниці

Також повідомляється, що протягом восьми місяців цього року  за результатами контрольно-перевірочної роботи виявлено 138 громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без державної реєстрації. 

Крім цього, за результатами інших вжитих заходів до державної реєстрації залучено 10,9 тисяч громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації. До бюджетів додатково сплачено 11,2 млн грн податку та збору та 14,0 млн грн єдиного внеску.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-