Борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зменшився на 0,3%

Борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зменшився на 0,3%

Укрінформ
Сумарна прострочена заборгованість підприємств перед НАК «Нафтогаз України» за використаний природний газ порівняно з минулим тижнем зменшилась на 73 млн грн.

Про це повідомляється на сайті «Нафтогаз України».

«Станом на 11 вересня 2018 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» становить близько 28,8 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 73 млн грн (0,3%)», - йдеться в повідомленні.

Заборгованість регіональних газозбутових підприємств становить близько 19,7 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 223 млн грн (1,1%).

Заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень не змінилась та становить 2,8 млрд грн.

Читайте також: Насалик припускає, що після перемовин з МВФ українцям піднімуть ціну на газ

Заборгованість ПАТ Київенерго за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 11 млн грн (0,3%). Сумарна заборгованість Київенерго становить близько 3,6 млрд грн.

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 25,4 млрд грн, з них за 2018 р. - 9,2 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість зменшилась на 70 млн грн (0,3%).

Сумарна заборгованість за газ підприємств-боржників, що виробляють електроенергію (ТЕЦ), порівняно з минулим тижнем зменшилась на 2,8 млн грн (0,1%) та становить близько 3,466 млрд грн.

Заборгованість прямих промислових споживачів порівняно з минулим тижнем не змінилась та становить 2,803 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-