Перший локомотив General Electric “на підході” до України

Перший локомотив General Electric “на підході” до України

Укрінформ
10 вересня ввечері в Україну прибуде судно з першим локомотивом General Electric.

Про це в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов написав у Twitter.

"Близько 21-ї сьогодні зустрічаємо судно з першим локомотивом TE33AC General Electric. Зранку-розвантаження краном на рейки, підготовка до руху, митні формальності і 14-го вересня наш «Тризуб» попрямує «холодною тягою» на Крюківський завод для остаточного укомплектування", - написав він.

Як повідомляв Укрінформ, у лютому 2018 року ПАТ "Укрзалізниця" і компанія General Electric підписали рамкову угоду щодо 15-річного партнерства в оновленні та модернізації рухомого тягового складу. Наприкінці 2018 року та впродовж першого кварталу 2019 року планується постачання 30 вантажних дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10%.

Читайте також: Експерти рекомендують обслуговувати локомотиви General Electric у Мелітополі

Тепловози ТЕ33АС, що виготовляються для ПАТ «Укрзалізниця», адаптовані до кліматичних умов простору 1520, екологічні, надійні, економні в обслуговуванні та комфортні для локомотивних бригад. Проти тепловозами 2ТЕ10 і 2ТЕ116 шкідливі викиди знижені на понад 40%. Це вантажні тепловози нового покоління з асинхронними тяговими електродвигунами потужністю 3356 кВт. Конструкційна швидкість становить 120 км/год. Тепловози обладнані сучасними системами безпеки руху й радіозв’язку, системою автоматичного виявлення пожежі та пожежогасіння. У них високі тягові властивості коштом вбудованої комп’ютеризованої мікропроцесорної системи управління й діагностики з електронним вприском палива. Система діагностики здатна виявити дефекти на ранніх стадіях і передати дані машиністу та сервісній групі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-