Фонд гарантування знову виставляє на аукціон землю Родовід Банку

Фонд гарантування знову виставляє на аукціон землю Родовід Банку

Укрінформ
У системі "ProZorro.Продажі" повторно виставлено на торги понад 113,5 га землі в Оболонському районі м. Києва, що є власністю АТ «Родовід Банк».

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

«Дванадцятого вересня у системі ProZorro.Продажі відбудеться черговий аукціон з продажу понад 113,5 га землі в Оболонському районі м. Києва. Актив перебуває на балансі АТ «Родовід Банк» та на продаж виставляється із початковою ціною реалізації 2,22 млрд грн», - йдеться в повідомленні.

У Фонді зазначають, що цільове призначення земельної ділянки - будівництво, експлуатація та обслуговування житлових будинків і об'єктів соціально-культурного призначення. Розташовуються виставлені на продаж 113,5298 га землі на вул. Озерній, у м. Києві.

Читайте також: Фонд гарантування на рік продовжив ліквідацію банку «Гефест»

Як повідомляв Укрінформ, вперше на торги ця ділянка виставлялася 2 серпня з початковою ціною продажу - 3,7 млрд грн. Повторні аукціони відбулися: 13 серпня з початковою ціною лоту - 3,3 млрд грн, 22 серпня з початковою ціною лоту - 2,96 млрд грн.

Як відомо, у грудні 2017 року Національний банк прийняв рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати АТ «Родовід Банк».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-