Артемсіль підписала меморандум про співпрацю з Укравтодором і Укрзалізницею

Артемсіль підписала меморандум про співпрацю з Укравтодором і Укрзалізницею

Укрінформ
ДП «Артемсіль», ПАТ «ДАК» Автомобільні дороги України», ПАТ «Укрзалізниця» 31 серпня 2018 року підписали тристоронній Меморандум про співпрацю. 

Про це повідомляє прес-служба солевидобувного підприємства.

«Меморандум спрямований на встановлення партнерських відносин, захист інтересів, а також узгодження дій трьох державних компаній», - відзначив в.о. директора ДП «Артемсіль» Юрій Товстокоренко. 

Він запевнив, що солевидобувне підприємство готове своєчасно та в повному обсязі виконати взяті на себе зобов'язання. Виробничі потужності дозволяють добути і відвантажити необхідний обсяг продукції у встановлені терміни. Він також додав, що ефективна співпраця держкомпаній буде можлива тільки за умови виконання зобов'язань усіх сторін Меморандуму.

ПАТ «Укрзалізниця», зі свого боку, декларує наміри регулярно та в повному обсязі надавати придатні для перевезення солі вагони. «ДАК» Автомобільні дороги України» - своєчасно здійснювати оплату за поставлену продукцію.

Читайте також: В Україну приїдуть глава парламенту Норвегії та міністр торгівлі

В документі сторони задекларували наміри плідно співпрацювати в сфері поставок солі, послуг перевезення, забезпечення вагонами, вирішення питань своєчасної оплати за поставлену сіль.

Солевидобувне підприємство вже розпочало поставки солі дорожнім організаціям за прямими контрактами. Усього до кінця року ДП «Артемсіль» планує відвантажити майже 200 тисяч тонн солі для посипання українських доріг.

Фото: сайт ДП "Артемсіль"

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-