Суд у справі голови Держаудиту перейшов до письмових доказів

Суд у справі голови Держаудиту перейшов до письмових доказів

Укрінформ
На сьогоднішньому засіданні Солом'янського районного суду Києва у справі голови Держаудитслужби Лідії Гаврилової був зачитаний обвинувальний акт. Наступного разу суд збереться 4 жовтня.

Про це прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Віталій Кравець повідомив у коментарі Укрінформу.

"Я прочитав обвинувальний акт, після цього був визначений порядок дослідження доказів. Наступне засідання буде 4 жовтня на 10:00, ми маємо розпочати дослідження письмових матеріалів", - сказав Кравець.

У свою чергу адвокат Гаврилової Ярослав Білявський повідомив Укрінформу, що після цього будуть досліджуватися письмові матеріали сторони захисту, потім відбудеться допит свідків обвинувачення, а вже тоді - допит свідків захисту.

"Прокурор заявив своїх 6 свідків, ми заявили 29. Суд вирішив, що кількість свідків, і взагалі кого будуть допитувати, це буде вирішено вже після того, як будуть досліджені письмові матеріали. Тобто, наразі питання стосовно кількості осіб, які будуть допитані, ще не вирішено", - уточнив Білявський.

Як повідомлялося, 13 квітня Подільський райсуд Києва ухвалив рішення направити обвинувальний акт у справі очільниці Держаудитслужби Гаврилової до Апеляційного суду столиці для визначення підсудності іншому суду.

Апеляційний суд визначив підсудність кримінального провадження стосовно Гаврилової за Солом’янським районним судом Києва.

Читайте також: Суд призначив дату розгляду справи глави Держаудиту Гаврилової

Спеціалізована антикорупційна прокуратура наприкінці 2017 року висунула обвинувачення Гавриловій у незаконному збагаченні. За версією слідства, Гаврилова впродовж 2015-2016 років отримала активів на 9,92 млн грн. Під час обшуку у чиновниці знайшли, зокрема, золоті зливки. При цьому законність їх придбання не підкріплюється доказами, зібраними детективами НАБУ.

25 січня суд обрав для Гаврилової запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Водночас суд відмовився відсторонити Гаврилову від посади.

3 березня НАБУ завершило досудове розслідування у справі Гаврилової, а 30 березня обвинувальний акт щодо очільниці Держаудиту було направлено до суду.

Фото: Судовий репортер

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-