Борг підприємств перед Нафтогазом зменшився за тиждень на 0,4%

Борг підприємств перед Нафтогазом зменшився за тиждень на 0,4%

Укрінформ
Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» за використаний газ порівняно з минулим тижнем зменшилась на 0,4% і станом на 28 серпня 2018 року становить близько 29,1 млрд гривень.

Про це повідомляється у прес-релізі НАК «Нафтогаз України», що є у розпорядженні Укрінформу.

«Станом на 28 серпня 2018 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» складає близько 29,1 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 202 млн грн (0,4%)», - йдеться в повідомленні.

Заборгованість регіональних газозбутових підприємств становить близько 20,6 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 646 млн грн (3%).

Заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень не змінилась та становить 2,8 млрд грн.

Заборгованість ПАТ Київенерго за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 24 млн грн (0,7%). Сумарна заборгованість Київенерго становить близько 3,6 млрд грн.

Читайте також: Китайські компанії буритимуть 36 свердловин в Україні

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 25,6 млрд грн, з них за 2018 р. - 9,4 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість зменшилась на 177 млн грн (0,7%).

Сумарна заборгованість за газ підприємств-боржників, що виробляють електроенергію (ТЕЦ), порівняно з минулим тижнем зменшилась на 25 млн грн (1,5%) (без врахування підприємств, що здійснили передоплату) та становить близько 3,497 млрд грн.

Заборгованість прямих промислових споживачів порівняно з минулим тижнем не змінилась та становить 2,803 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-