Зубко анонсував початок роботи комісії з відбору членів ради Фонду енергоефективності

Зубко анонсував початок роботи комісії з відбору членів ради Фонду енергоефективності

Укрінформ
Конкурсна комісія з відбору незалежних членів Наглядової ради Фонду енергоефективності, утворена з представників Євросоюзу, уряду Німеччини, Кабінету міністрів України, розпочне роботу 29 серпня 2018 року. 

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, інформує прес-служба.

«Комісія прийме низку важливих рішень для якнайшвидшого оголошення Конкурсного відбору незалежних членів Наглядової ради «Фонду енергоефективності». Зокрема регламент роботи Комісії, вимоги до кандидатів та необхідний перелік документів, які повинні подавати кандидати, процедуру та етапи проведення конкурсного відбору, а також критерії оцінювання осіб, що виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі" - сказав Зубко.

Крім того, буде затверджено графік, згідно з яким Комісія розпочне прийом документів від кандидатів та процедуру відбору.

Конкурсна комісія також прийме рішення про залучення до роботи міжнародної рекрутингової компанії Hudson, яка на сьогоднішній день є провідним експертом з підбору персоналу на державну службу в Україні. 

Читайте також: За кошти ЄС в Україні реалізують70 регіональних проектів — Зубко

Також зазначається, що конкурсна комісія утворена з представників Євросоюзу, уряду Німеччини, Кабінету міністрів України наказом Геннадія Зубка. До її складу увійшло шість членів. Від європейських партнерів - перший радник, керівник відділу економічного співробітництва, енергетики, інфраструктури та довкілля Представництва Євросоюзу в Україні Йоханес Бауер; експерт групи підтримки України Європейської комісії Кшиштоф Герульські; від уряду Німеччини - керівник проекту німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH Роберт Кюнне. А також від Мінрегіону - заступник міністра Едуард Кругляк; від Мінфіну - заступник міністра Юрій Гелетій; від Секретаріату Кабінету міністрів України -  директор Департаменту з питань фінансового та економічного розвитку Секретаріату КМУ Валентина Ящук.

Комісія з конкурсного відбору незалежних членів Наглядової ради державної установи Фонд енергоефективності утворена відповідно до Закону України «Про Фонд енергоефективності» та Порядку обрання, призначення та звільнення членів Наглядової ради державної установи «Фонд енергоефективності», затвердженого Постановою Уряду від 23 травня 2018.

В кінці липня було офіційно зареєстровано державну установу Фонд енергоефективності України  як юридичну особу і внесено відповідний запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-