"Регіональна Газова Компанія" повідомила про закупівлі на мільярд через ProZorro

"Регіональна Газова Компанія" повідомила про закупівлі на мільярд через ProZorro

981
Ukrinform
За перше півріччя 2018 року обсяг закупівель компаній групи РГК у системі ProZorro перевищив 950 мільйонів гривень.

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі "Регіональної Газової Компанії". 

"Всі компанії групи РГК здійснюють свої закупівлі в системі Prozorro. У першому півріччі 2018 року обсяг закупівель компаній групи РГК в системі ProZorro склав понад 950 млн грн", - цдеться в повідомленні.

Зазначається, що газорозподільні підприємства, що працюють під брендом РГК, - це приватні компанії, на які не поширюється дія закону «Про державні закупівлі». Однак компанії бренду РГК прийняли рішення використовувати майданчик ProZorro для підвищення конкуренції серед постачальників товарів і послуг. Вони закуповують через ProZorro товари і послуги, необхідні для стабільного газорозподілу - від канцелярського приладдя до технологічного устаткування. 

"У той же час природний газ для технологічних потреб газорозподільні компанії змушені купувати без тендерних процедур у групи Нафтогаз. Відсутність альтернативи тут обумовлено високою часткою бюджетних розрахунків в структурі доходів компаній-операторів ГРМ і неможливістю сплатити за технологічний газ живими грошима. У першій половині 2018 року 50% доходів, отриманих компаніями групи РГК за послуги розподілу газу, були представлені бюджетними зобов'язаннями по субсидіях і пільгах. Як засіб платежу такі зобов'язання приймає лише держбюджет і група Нафтогаз", - пояснюють у РГК.

Читайте також: НБУ продав банкам на аукціоні $24,8 мільйона

Як відомо, ТОВ «Регіональна Газова Компанія» працює на ринку розподілу газу і об'єднує під брендом РГК понад 20 українських газорозподільних компаній.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>