Ощадбанк на мільярд збільшив кредитний портфель для малого бізнесу

Ощадбанк на мільярд збільшив кредитний портфель для малого бізнесу

Укрінформ
Кредитний портфель мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку з початку 2018 року зріс більш як на мільярд гривень.

Про це повідомляє прес-служба фінустанови.

"З початку 2018 року кредитний портфель мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку зріс більш ніж на 1 млрд грн і становить понад 3,6 млрд грн", - ідеться в повідомленні.

У банку наголошують, що збільшення обсягів кредитування МСБ досягнуто завдяки запуску програми «Будуй своє».

«Такий результат досягнуто завдяки запуску загальнонаціональної програми підтримки малого бізнесу «Будуй своє» наприкінці 2017 року. І це очікувані показники. Вони підтверджують своєчасність та ефективність активної роботи Ощадбанку з сегментом МСБ, адже за весь 2017 рік до запуску програми приріст кредитного портфеля клієнтів МСБ був удвічі меншим», - повідомив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.

У рамках програми фінансування, крім енергоефективних кредитів для ОСББ та стандартної лінійки кредитів, банк пропонує спеціальну програму мікрокредитування, завдяки якій юридичні особи та фізичні особи - підприємці можуть отримати фінансування при більш лояльному підході до оцінки бізнесу та вимог до застави. Це простий кредит до 5 млн грн із швидким прийняттям рішення і спрощеним пакетом документів. 

Програму вже запущено в 12 областях: Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Київській, Львівській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Чернігівській та Чернівецькій. До кінця року планується впровадити її на території всієї України.

Читайте також: “Дорогих” депозитів вже не буде. Чекаємо, коли кредити дешевими стануть

Крім того, було адаптовано умови отримання овердрафту саме для клієнтів сегмента мікро- та малого бізнесу. В результаті кількість звернень таких клієнтів за овердрафтом у 2018 році зросла втричі порівняно з аналогічним періодом 2017 року. До кінця поточного року Ощадбанк планує охопити овердрафтами до 50% активних клієнтів цього сегмента.

Cпівпраця з агропромисловими підприємствами є пріоритетним для Ощадбанку напрямом. У фінустанові  пропонують як фермерським господарствам, так і великим агропідприємствам повну лінійку кредитних продуктів із привабливими умовами. Це кредити на поповнення оборотних коштів, на придбання транспорту,  обладнання, на їх ремонт і реконструкцію. 

Також працюють програми з Німецько-українським фондом та Європейським інвестиційним банком на 220 млн євро. Ці програми, зокрема, сприяють здешевленню кредитів для аграрних компаній з 16,9% до 12%.Також діє спільна з ЄБРР програма підтримки підприємництва, яка передбачає торговельне фінансування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-