Австралійський банк випустить перші в світі блокчейн-облігації

Австралійський банк випустить перші в світі блокчейн-облігації

Укрінформ
Найбільший австралійський банк Commonwealth Bank of Australia отримав від Світового банку повноваження на випуск облігацій на базі блокчейна Ethereum.

Про це повідомляє прес-служба Commonwealth Bank of Australia.

“Ми дуже раді співпрацювати із Світовим банком та повністю підтримуємо його бачення щодо використання інноваційних технологій, таких як блокчейн, для підвищення ефективності фінансування рішень, спрямованих на механізми боротьби з бідністю”, - зазначив виконавчий директор Commonwealth Bank of Australia у сфері міжнародного інституційного співробітництва та ринків Джеймс Волл.

За його словами, запуск проекту планується в найближчі тижні.

"Ми вважаємо, що новий інструмент продемонструє, що технологія блокчейн може виступати в ролі універсальної платформи для всіх учасників фінансового ринку", - йдеться у спільному прес-релізі організацій.

Читайте також: Перший у світі криптобанк може з’явитися в Австралії

Технологія буде відповідати за розподіл, передачу і управління нового боргового інструменту, який отримав назву bond-i. На думку установи, ці облігації стануть першими в світі, які регулюються за допомогою технології блокчейн.

Після запуску і попередніх тестів облігації будуть поширюватися на блокчейн-платформі Etherеum. В австралійському Центробанку заявили, що вибрали Etherеum через його переваги, але відкриті і до інших можливостей використання технологій “в міру розвитку економічного простору”.

Незважаючи на критику з боку противників блокчейна, у Світовому банку налаштовані оптимістично - на їхню думку, використання цієї технології спростить процес залучення капіталів, торгівлі цінними паперами, прискорить операційні процеси і надасть переваги в області регулювання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-