Держгеонадра назвала учасників першого нафтогазового аукціону у 2018 році

Держгеонадра назвала учасників першого нафтогазового аукціону у 2018 році

Укрінформ
Державна служба геології та надр України оприлюднила інформацію про учасників першого нафтогазового аукціону в 2018 році, який відбуватиметься 25 жовтня.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

“10 серпня 2018 року було зараєстровано по дві заяви на Липовецьку та Черницьку площі. Намір взяти участь в аукціоні з продажу спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення з дослідно-промисловою розробкою по Липовецькій площі мають ПП «Калан» та ТОВ «Надра Енерджі». Стосовно Черницької площі, виявили бажання взяти участь в аукціоні на дану ділянку ТОВ «Стрийнафтогаз» та ТОВ «Надра Енерджі», – повідомив начальник відділу аукціонної діяльності Департаменту дозвільної та міжнародної діяльності Олександр Ткачук.

У Держгеонадрах зазначили, що дані опубліковані поки по перших двох ділянках з чотирьох, які були завлені раніше у службі.

Державна служба геології та надр України, як організатор ІІ аукціону, в 2018 році виставила 4 нафтогазові ділянки у Сумській та Львівській областях.

Останній аукціон Держгеонадр з продажу нових ліцензій на нафтогазоносні ділянки відбувся 20 грудня 2016 р., тоді була продана одна ліцензія на Тереблянську площу нафти і газу. У 2017 р. відбувся один аукціон, на який нафтогазові площі не виставлялися.

Читайте також: Держгеонадра обіцяє перші електронні торги з продажу спецдозволів уже за півроку

ТОВ «Стрийнафтогаз» створено з метою збільшення видобутку нафти і газу в Карпатському нафтогазоносному регіоні України, основними видами діяльності якого є пошук, розвідка та геологічне вивчення нафтогазоносних ділянок, розробка надр та добування корисних копалин, буріння та експлуатація свердловин-дублерів та нових свердловин. Підприємство також здійснює геологічне вивчення в тому числі дослідно промислової розробки Добрівлянської площі на основі спеціального дозволу на користування надрами.

ТОВ «Надра Енерджі» займається оптовою торгівлею твердим, рідким, газоподібним паливом. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-