У ДФС заявляють, що контрабанда лісу в липні зменшилася втричі

У ДФС заявляють, що контрабанда лісу в липні зменшилася втричі

Укрінформ
У Державній фіскальній службі заявляють, що в липні контрабанда лісу з території України  втричі зменшилася.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

«Середньодобовий показник оформлення на експорт паливної деревини у липні поточного року зменшився майже в 3 рази порівняно з червнем. Так, у червні 2018 року в середньому протягом доби оформлювалося в режимі експорт понад 2,8 тис. тонн вантажів, у липні ж цей показник скоротився до 1,5 тис. тонн, а за період з 23 липня (посилення заходів) по 6 серпня середньодобовий показник склав 0,8 тис. тонн. Отже середньодобовий експорт зменшений втричі порівняно з червнем», - йдеться в повідомленні ДФС.

У ДФС зазначили, що реалізація за межі митної території України в митному режимі експорту суб'єктами підприємницької діяльності лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів допускається за наявності сертифіката про походження. При митному оформленні лісоматеріалів митниці ДФС керуються інформацією щодо стану деревини, яка зазначається у сертифікаті. Але основним ризиком при вивезенні лісоматеріалів є внесення недостовірних відомостей щодо характеристик товару до сертифікату про походження. Мова йде про підміну кодів. Наприклад, ліс кругляк, що заборонений до вивезення, декларується як паливна деревина.

Читайте також: У Мінфіні немає фахівців для якісного формування митної політики - Южаніна

Протягом 7 місяців 2018 року митницями ДФС порушено 45 справ про порушення митних правил на загальну суму близько 40 млн грн. У 2017 році кількість порушених справ склала 163 на суму 20 млн грн. Застосовано стягнень (штрафів та конфіскацій) на суму 2,6 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-