У Нацбанку призначили директора Центрального сховища

У Нацбанку призначили директора Центрального сховища

1153
Укрінформ
За результатами відкритого конкурсу на вакантну посаду директора Центрального сховища Національного банку України з 1 серпня 2018 року призначено Віталія Брика.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

«Конкурсна комісія у складі Правління Національного банку України здійснювала вибір з 9 претендентів. Конкурс було оголошено після призначення попереднього директора Центрального сховища Миколи Каленського до складу Ради Національного банку у квітні 2018 року», - йдеться у повідомленні. 

Читайте також: НБУ продав на аукціоні банкам $28,1 мільйона

В НБУ розповіли, що Віталій  Брик закінчив у 1992 році Київський автомобільно-дорожній інститут за спеціальністю "Економіка і експлуатація автомобільного транспорту", у 1998 р. - Інститут банкірів банку "Україна" за спеціальністю "Банківська справа", у 2007 р. - Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи НБУ за спеціальністю "Банківська справа".

Віталій Брик має вагомий досвід роботи у фінансовій та управлінській сфері. Він розпочав працювати в банківській сфері з 1996 року у Здолбунівському відділенні Рівненської дирекції АК АПБ "Україна" на посаді начальника відділу фінансової безпеки. В системі Національного банку України - з 1999 року. Працював на посаді провідного економіста відділу готівкового обігу та касових операцій Рівненського обласного управління Національного банку та на посаді завідувача сектором. Надалі керував вказаним відділом. З 2005 року був призначений заступником начальника управління Національного банку у Рівненській області, а з 2015 року - начальником управління Національного банку у Рівненській області. З 2016 року - представник Національного банку у Рівненській області.

Уся професійна діяльність Віталія Брика в Національному банку безпосередньо  пов'язана з організацією готівкового обігу, касових операцій та перевезенням цінностей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-