Нафтогаз залучив відому компанію до підготовки відокремлення оператора ГТС

Нафтогаз залучив відому компанію до підготовки відокремлення оператора ГТС

Укрінформ
НАК «Нафтогаз України» залучила консалтингову компанію PricewaterhouseCoopers до підтримки роботи з трансформації АТ «Укртрансгаз» та підготовки до відокремлення оператора газотранспортної системи (ГТС).

Про це повідомляє департамент з корпоративних комунікацій Нафтогазу. 

"НАК «Нафтогаз України» залучив консалтингову компанію PricewaterhouseCoopers до підтримки роботи з трансформації АТ «Укртрансгаз» та підготовки до відокремлення оператора газотранспортної системи (ГТС)", - ідеться у повідомленні.

Зазначається, що консультанти розпочали роботу в трьох ключових напрямах.

Перший напрям - ідентифікація та підготовка до передачі ПАТ «Магістральні газопроводи України» газотранспортних активів АТ «Укртрансгаз», які не беруть участі в діяльності з транзиту природного газу. При цьому мають задовольнятися такі критерії: (a) передача активів не ставить під загрозу діяльність із транзиту природного газу або виконання будь-яких зобов'язань по транзитному контракту з ПАТ «Газпром»; (б) така передача активів відповідає всім регуляторним та законодавчим нормам та в) розділення не становитиме ризиків для подальшої фінансової сталості обох операторів.

Другий напрям - розробка плану оптимізації та передачі активів та функцій у філію «ОГТС» АТ «Укртрансгаз» та плану виділення філії «ОГТС» в окрему юридичну особу в складі НАК «Нафтогаз України»

Третій напрям - проведення пілотного проекту з оптимізації та передачі окремих функцій у філію «ОГТС».

Читайте також: Ігноруючи рішення арбітражу, Путін ставить на "свого" кандидата в Україні - Нафтогаз

"Базуючись на результатах проекту, НАК «Нафтогаз України» розпочне процес подальшої оптимізації АТ «Укртрансгаз» та підготовки до відокремлення оператора газотранспортної системи після 2019 року", - підсумовують у департаменті з корпоративних комунікацій Нафтогазу.

Як повідомлялося раніше, наглядові ради НАК "Нафтогаз України" та ПАТ "Магістральні газопроводи України" домовилися про дорожню карту щодо відокремлення оператора газотранспортної системи України (анбандлінгу).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-