ПриватБанк завершив І півріччя з чистим прибутком майже 7 мільярдів

ПриватБанк завершив І півріччя з чистим прибутком майже 7 мільярдів

Укрінформ
Чистий прибуток  ПАТ КБ "ПриватБанк" у першому півріччі 2018 року становив 6,926 мільярда гривень.

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі фінустанови.

"За підсумками першого півріччя 2018 року чистий прибуток ПриватБанку становив 6,926 млрд грн", - ідеться в повідмленні. 

Як наголосив голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл, завдяки реалізації стратегії розвитку, орієнтованої на підвищення ефективності роботи та зміцнення лідируючих позицій у роздрібному сегменті та кредитуванні малого та середнього бізнесу, банк в другому кварталі отримав фінансовий результат у розмірі 3,272 млрд грн, що й забезпечило значний фінансовий результат за півріччя.

За підсумками роботи в другому кварталі чистий комісійний дохід ПриватБанку зріс на 505 млн грн (15%), забезпечуючи повне покриття всіх адміністративних витрат фінустанови. Чистий процентний дохід за квітень-червень зріс на 528 млн грн (16%). 

Регулятивний капітал ПриватБанку на 1 липня 2018 року становить 20,5 млрд грн, достатність регулятивного капіталу (Н2) - 18,39% (за норми не менше 10%), миттєва ліквідність (Н4) ПриватБанку - 38,37% (за норми не менше 30%).

Читайте також: У НБУ назвали, скільки переказів надійшло в Україну з початку року

Як повідомлялося, згідно із затвердженою Міністерством фінансів України Стратегією розвитку ПриватБанку, у 2022 році фінустанова планує отримати 8,4 млрд грн чистого прибутку та буде готова до виходу держави з капіталу. Сумарний дохід для акціонера в період 2018-2022 років становитиме 81 млрд грн, без урахування коштів, які ПриватБанк має намір повернути через суди.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-