Нацбанк підвищив тарифи на свої послуги

Нацбанк підвищив тарифи на свої послуги

8075
Укрінформ
Національний банк України вніс зміни до тарифів на організаційні послуги та інші види послуг (операцій), що здійснюються центральним банком.

Підвищення тарифів для банків відбувається із 24 липня 2018 року, для бюджетних установ (включно з Держказначейством), банків у стадії ліквідації та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб - із 22 грудня 2018 року. Оновлену редакцію тарифів розміщено на сайті регулятора.   

"Відповідно до прийнятої постанови Правління Національного банку України №84 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національним банком України" із 20 липня 2018 року вносяться наступні зміни до тарифів та послуг, що надаються центральним банком", - ідеться у повідомленні.

Зазначається, що з переліку тарифів на послуги (операції), що надаються НБУ в системі електронних платежів та у сфері розрахунково-касового обслуговування, виключаються окремі організаційні послуги, а також окремі послуги із супроводження програмного забезпечення електронної пошти Нацбанку в системі "клієнт банку - банк".

Читайте також: НБУ може знову підняти облікову ставку

Підвищення окремих тарифів на організаційні та інші види послуг (операцій) відбувається для клієнтів Національного банку з різних дат:

для банків (крім банків у стадії ліквідації) та інших установ - із 24 липня 2018 року;

для бюджетних установ (включно з Державною казначейською службою України), банків у стадії ліквідації та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб - із 22 грудня 2018 року.

Також із 22 грудня 2018 року запроваджується єдиний розмір тарифу на кожну послугу, що надається системою електронної пошти НБУ для усіх типів клієнтів: бюджетних організацій (включно з Державною казначейською службою України), банків та інших установ, організацій України.

Прийняття зазначених змін регулятор пояснює необхідністю приведення тарифів за послугами, що надаються системою електронної пошти Нацбанку, до середньоринкових цін на аналогічні послуги, які надаються іншими провайдерами. Зазначається, що перегляд тарифів "дозволить здійснити часткове покриття витрат Національного банку України, пов'язаних із забезпеченням роботи цієї системи".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-