Наглядову раду Укрзалізниці очолив керівник українського офісу ЄБРР

Наглядову раду Укрзалізниці очолив керівник українського офісу ЄБРР

Фото
Укрінформ
На першому установчому засіданні Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» 17 липня її головою обрано Шевкі Аджунера.

Про це повідомляє прес-центр акціонерного товариства. 

«Під час засідання новосформованої Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» було обрано її голову. Очолив наглядову раду Шевкі Аджунер, його заступником обрано Даніеля Білака, корпоративним секретарем ПАТ «Укрзалізниця» обрано Мирослава Молнара. Також учасники засідання утворили комітети Наглядової ради», - йдеться у повідомленні.

Прес-конференція Євгена Кравцова та членів новосформованої Наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця" / Фото: Володимир Тарасов, Укрінформ

Зазначається, що Аджунер очолює український офіс Європейського банку реконструкції та розвитку. Має досвід роботи на вищих управлінських посадах міжнародного рівня, спеціалізація - фінансовий/банківський сектор. Професійні компетенції: стратегія та розвиток бізнесу, міжнародні відносини, операційна ефективність, фінанси та аудит, корпоративне управління, комплаєнс та ризик-менеджмент.

Читайте також: Омелян не бачить позитивних змін в роботі Укрзалізниці

В Укрзалізниці додають, що в першому установчому засіданні Наглядової ради товариства, яке відбулося 17 липня 2018 року, взяв участь в.о. голови правління товариства Євген Кравцов.

Укрзалізниця - перша державна компанія, Наглядову раду якої сформовано за новою процедурою відбору її незалежних членів. До її складу як незалежні члени входять Андерс Ослунд, Шевкі Аджунер, Крістіан Кун та Андреас Матьє. Членами Наглядової ради - представниками держави затверджені Даніель Білак, Іван Юрик, Костянтин Мар'євич.

Як відомо, за новим законодавством, на Наглядову раду товариства покладено не тільки контролюючі та регулюючі функції - вона також здійснює управління компанією. Кравцов зазначав, що рішення про призначення членів Наглядової ради Укрзалізниці відкриває можливість оперативного розв'язання великого переліку нагальних питань.

Члени Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» та в. о. голови правління 17 липня також побували у локомотивному депо «Київ-Пасажирський», проінспектували хід будівництва вантажних вагонів на виробничих потужностях Дарницького вагоноремонтного заводу і перевірили хід реалізації проекту будівництва швидкісної залізничної лінії між Києвом та міжнародним аеропортом «Бориспіль».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-