Електронний бюджет знизить рівень корупції - Рахункова палата

Електронний бюджет знизить рівень корупції - Рахункова палата

Укрінформ
Рахункова палата пропонує запровадити електронний бюджет, щоб знизити рівень корупції при використанні бюджетних коштів.

Про це в ефірі «UA:Українське радіо» сказав голова Рахункової палати Валерій Пацкан, повідомляється на сайті палати.

«В Україні має запрацювати електронний бюджет, який значно знизить корупцію при використанні бюджетних коштів», - ідеться в повідомленні.

Пацкан зазначив, що на сьогодні головне завдання Рахункової палати - забезпечити ефективне використання бюджетних коштів, а отже, коштів всіх українців. 

Голова Рахункової палати зауважив, що нещодавно з робочим візитом відвідав Естонію, яка займає лідируючі позиції в світі щодо запровадження електронного урядування. Зокрема, понад 97% державно-адміністративних послуг надаються саме в електронному вигляді і люди не витрачають на їх отримання час. 

«Тому я виступив з ініціативою, щоб Україна найближчим часом запровадила електронний бюджет. І тоді кожен українець бачитиме, на що йдуть його гроші», - зазначив Пацкан.

Читайте також: Уряд працюватиме над відкритістю роботи Укроборонпрому - Гройсман

За його словами, це дасть змогу кожному платнику податку на рівні конкретних цільових програм побачити, чи ефективно витрачаються його кошти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-