Арешт активів у Швейцарії: Нафтогаз заявляє про маніпуляції Газпрому

Арешт активів у Швейцарії: Нафтогаз заявляє про маніпуляції Газпрому

Укрінформ
Російський Газпром вводить в оману, спростовуючи повідомлення "Нафтогазу" про те, що Вищий суд швейцарського кантону Цуг поновив арешт акцій Nord Stream AG та Nord Stream 2 AG.

Про це журналістам повідомили у прес-службі Нафтогазу.

"Газпром свідомо маніпулює словами і підмінює поняття. Вищий суд швейцарського кантону Цуг призупинив дію рішення місцевого органу зі стягнення боргів про виключення акцій Nord Stream AG та Nord Stream 2 AG з переліку арештованого майна. Фактично рішення суду означає відновлення арешту на період як мінімум до моменту прийняття судом рішення щодо скарги Нафтогазу на рішення органу зі стягнення боргів", - прокоментували у НАК.

Як повідомлялося, швейцарський суд кантона Цуг наприкінці травня виніс рішення про арешт активів Газпрому у Nord Stream AG та Nord Stream 2 AG за позовом Нафтогазу.

Вчора Вищий суд швейцарського кантону Цуг відновив арешт акцій Nord Stream AG та Nord Stream 2 AG, що належать ПАТ "Газпром". Активи лишатимуться під арештом, поки розглядатиметься апеляція НАК "Нафтогаз України" на рішення щодо зняття арешту з цих акцій, яке раніше ухвалив місцевий орган зі стягнення боргів.

Читайте також: Швейцарський суд відновив арешт активів Газпрому

Акції були звільнені з-під арешту лише на підставі тверджень Nord Stream AG та Nord Stream 2 AG про те, що акції знаходяться поза межами кантону Цуг та відповідно поза юрисдикцією органу зі стягнення боргів, а тому мають бути виключені з переліку арештованих активів.

Газпром сьогодні заявив, що інформація НАК про те, що суд кантону Цуг (Швейцарія) поновив арешт акцій NS / NS2, не відповідає дійсності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-