SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Премії у 45,6 мільйона: Гройсман наказав Нафтогазу переглянути рішення - 22.06.2018 11:15 — Новини Укрінформ
Премії у 45,6 мільйона: Гройсман наказав Нафтогазу переглянути рішення

Премії у 45,6 мільйона: Гройсман наказав Нафтогазу переглянути рішення

Фото
963
Ukrinform
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман очікує відповіді від наглядової ради НАК "Нафтогаз України" щодо перегляду рішення про нарахування високих премій правлінню компанії.

Про це він сказав під час години запитань до уряду у Верховній Раді, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я звернувся, щоб вони переглянули це рішення. Моє офіційне звернення у них на столі. І вони цим займаються, а далі поінформують. А коли поінформують, я буду думати, що робити із цим далі. Я не підтримую це рішення, і воно не обговорювалося з урядом, (ми) не проводили жодних консультацій, і вважаю, що воно є суттєвим недоліком”, - сказав Гройсман.

Засідання Верховної Ради України / Фото: Владислав Мусієнко, Укрінформ

Читайте також: Нафтогаз просить шведський суд поновити арешт активів Газпрому

Як повідомляв Укрінформ, наглядова рада НАК "Нафтогаз України" проголосувала за виплату бонусів правлінню компанії у зв'язку з перемогою у Стокгольмському арбітражі над російським "Газпромом".

Затверджений розмір бонусів становить 1% від суми виграшу (в даному разі - 4,56 млрд доларів).

Таким чином, правлінню підлягає виплата в розмірі 45,6 млн доларів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-