НБУ залишив вимогу про обов'язковий продаж половини валютної виручки

НБУ залишив вимогу про обов'язковий продаж половини валютної виручки

1893
Ukrinform
Національний банк України зберіг вимогу щодо обов'язкового продажу надходжень валюти у розмірі 50%.

Про це повідомляє прес-служба НБУ. 

«Національний банк України зберіг вимогу щодо обов'язкового продажу надходжень в іноземній валюті на користь юридичних осіб у розмірі 50% з метою забезпечення фінансової стабільності України», - йдеться в повідомленні НБУ.

Як повідомлялось, вимога до обов'язкового продажу надходжень встановлюється на шість місяців. Востаннє Національний банк змінював розмір цієї вимоги на початку квітня 2017 року, коли знизив її з 65% до 50%. “Правління Національного банку вважає за необхідне залишити вимогу без змін, оскільки наразі вона залишається ефективним інструментом забезпечення ритмічності надходжень іноземної валюти на міжбанківський валютний ринок і, відповідно, важливою для підтримки стабільності на валютному ринку”, - зазначили в НБУ. 

Читайте також: Європарламент проголосував за мільярд для України

Відповідне рішення затверджено постановою правління Національного банку України № 65 "Про запровадження обов'язкового продажу надходжень в іноземній валюті та встановлення розміру обов'язкового продажу таких надходжень" від 12 червня 2018 року. Вона набуває чинності з 14 червня 2018 року та до 13 грудня 2018 року включно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-