Фонд гарантування продає кредит, забезпечений нерухомістю у Кропивницькому

Фонд гарантування продає кредит, забезпечений нерухомістю у Кропивницькому

Укрінформ
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж кредит, у забезпечення за яким передано нерухомість у Кропивницькому, броньований сейф і понад півтисячі депозитних скриньок.

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

«18 липня у системі ProZorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитом фізичної особи, у забезпечення за яким передано нерухомість у Кропивницькому, броньований сейф і понад півтисячі депозитних чарунок. Актив ПАТ «Радикал Банк» на продаж виставляється уперше. Торги відбудуться за голландською моделлю аукціону: упродовж дня ціна продажу автоматично та покроково максимально може знизитися з 14,12 млн грн до 2,82 млн грн», - йдеться в повідомленні Фонду.

Кредит було оформлено у Київській області; відповідно до інформації у публічному паспорті активу, востаннє він обслуговувався в червні 2015 року. На початок травня цього року загальна заборгованість за кредитом (без нарахованих штрафів та пені) становила 14,12 млн грн. При цьому у заставі банку - об'єкт нежитлової нерухомості (будівля разом з підвалом, технічним поверхом, ганком тощо) загальною площею  10 383 кв. м. Розташований об'єкт, що може вважатися свого роду міні-логістичним центром, у м. Кропивницький, на вул. Волкова. 

Читайте також: У Фонді гарантування розповіли про 22 кримінальні справи щодо зловживань у банку

Крім того, у забезпечення виконання зобов'язань до договором передано броньований сейф (серія СБ.2V 5 класу), електронний касир та 560 депозитних скриньок.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-