Нафта торгується різноспрямовано на тлі затримок поставок з Венесуели

Нафта торгується різноспрямовано на тлі затримок поставок з Венесуели

Укрінформ
Ціни на нафту у п'ятницю демонструють різноспрямовану динаміку, оскільки інвестори реагують на новини про затримки поставок з Венесуели і чекають статистику по буровій активності в США.

Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість серпневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent подешевшали на 0,12%, до 77,2 долара за барель, липневі ф'ючерси на нафту марки WTI зросли в ціні на 0,12%, до 66,03 долара за барель.

Венесуела майже на місяць відстає від графіка поставок сирої нафти зі своїх основних експортних портів, свідчать дані Reuters. Систематичні затримки відвантажень погрожують стабільності державної нафтокомпанії PDVSA в обумовлені контрактами терміни.

Згідно з даними агентства, танкери, які очікують завантаження більше 24 млн барелів нафти, скупчилися поблизу найбільшого нафтового порту Венесуели. Приблизно такий же обсяг сировини було відвантажено компанією PDVSA у квітні. Дефіцит ресурсу настільки великий, що державна нафтова компанія Венесуели попередила своїх клієнтів, що вона може оголосити форс-мажор і тимчасово призупинити виконання контрактів, якщо контрагенти не погодяться з новими умовами постачання.

Видобуток нафти у Венесуелі досяг на тлі економічної і політичної кризи мінімального рівня - за даними ОПЕК, у квітні країна добувала 1,49 мільйона барелів на день.

Тепер інвестори чекають публікацію у п'ятницю даних нафтогазової сервісної компанії Baker Hughes, a GE Company (BHGE) за числом нафтових і газових бурових установок у США. За підсумками попередньої, що завершилася 1 червня робочого тижня, число нафтових бурових установок у США зросло на дві штуки, або на 0,2% — до 861 одиниці. А загальна кількість нафтогазових бурових установок збільшилася в річному вираженні на 144 штуки, або в 1,2 рази.

Читайте також: Бензин А-95 на АЗС Київщини продають від 27,90 до 31,99 гривень

За станом на 09:15 за київським часом ціна на нафту марки Brent встановлена на рівні 77,03 долара за барель. На відкритті Brent торгувалася по 77,34 долара за барель, що на 2 центи вище за рівень закриття торгів ($77, 32).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-