Мінагро та Київстар запустили мобільний додаток для фермерів

Мінагро та Київстар запустили мобільний додаток для фермерів

Укрінформ
Мінагро спільно з компанією «Київстар» в рамках ювілейної ХХХ агропромислової виставки «Агро-2018» 7 червня запустили бета-версію мобільного додатку m-Agri.

Про це повідомляє прес-служба Мінагро

«Малі фермери не мають достатнього фінансового ресурсу, щоб швидко отримувати цінні галузеві знання, які, до прикладу, мають можливість замовити великі агрохолдинги. Тому співпраця Мінагрополітики та Київстар щодо створення і запуску зручного мобільного додатку для дрібних аграріїв є дуже важливою. Завдяки новому додатку аграрії без особливих витрат зможуть отримувати корисну інформацію про погоду, ціни, новини про держпідтримку», - зазначив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета.

Директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Євген Кражан у свою чергу зауважив, що невеличким господарствам важко конкурувати із агрохолдингами, які мають на озброєнні цілий штат професіоналів, технології та доступ до інформаційних і торгових ресурсів. "Тож ми вирішили запропонувати малим фермерам альтернативу - мобільного помічника «все в одному», який вміщується в кишені та завжди під рукою", - відмітив Кражан.

Читайте також: Торік аграрії придбали на 34,5% тракторів більше - Мінагро

Директор з розвитку бізнесу VEON, до якої входить «Київстар», Юджин Вісковик підкреслив, що завдяки m-Agri українські фермери отримають не лише інструмент для більш ефективної роботи, але й нові знання та орієнтири. Для малих сільських господарств це новий рівень для професіонального зростання та нові перспективи для розвитку бізнесу. 

m-Agri розроблений для ОС Android. Оцінити його переваги зможуть абоненти всіх мобільних операторів України, проте для власних абонентів «Київстар» передбачив користування додатком без додаткової тарифікації - незалежно від умов тарифного плану.

На сьогодні m-Agri налічує 7 основних розділів: Погода: інформація про погоду сьогодні, погодинно, щодня; Новини за розділами: загальні, твариннництво, рослинництво, технології, уряд; Ціни: оптові та роздрібні ціни на ринку за продуктами, за регіонами; База знань: інформація про хвороби тварин та рослин, пестициди, шкідників, насіння та рослини; Консультації: кваліфіковані експерти відповідають на запитання щодо аграрної галузі; Курси валют та зручний конвертер; Торговий майдачик: торгівля в режимі онлайн, загальна сума, закупівлі В2В, доступність елеватора, оцінки трейдера, партнери з доставки; Фінанси: безготівкові розрахунки, банківські послуги, страхові послуги, факторинг, підрахунок.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-