Арабські Емірати зацікавились буковинським сіном

Арабські Емірати зацікавились буковинським сіном

Укрінформ
Сільськогосподарський кооператив «Дари Гуцульщини», що у Путильському районі Чернівецької області має плани постачати тюковане сіно в Арабські Емірати.

Про це повідомили в Чернівецькій обласній державній адміністрації. 

«В травні на Буковині були підписані дві унікальні аграрні розписки. Кошти за ними були взяті для виробництва тюкованого сіна. Розписки оформили члени сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Дари Гуцульщини» з Путильського району. Вони мають перспективні плани постачати свою продукцію не лише для місцевих споживачів, але й до Арабських Еміратів», – інформує департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Як розповів кореспондентові Укрінформу директор кооперативу Сергій Терен, сіно ще повинно пройти лабораторні дослідження в Арабських Еміратах.

«Є вже попередні домовленості на постачання нашого сіна до Арабських Еміратів. Щоправда, ще маємо надати нашу продукцію їм для лабораторних досліджень. Але я впевнений у якості нашого сіна. Сподіваюсь, що найближчим часом вийдемо на цей ринок. Тоді вже зможемо розширити виробництво, закупити нову техніку тощо», - каже Терен.

Читайте також: Уряд підтримав впровадження “єдиного вікна” для спрощення митних процедур

За його словами, коооператив має кілька земельних ділянок, на яких вирощує траву, косить її, тюкує і продає місцевим мешканцям. 

Наразі Арабські компанії купують сіно у сусідній Румунії. Але за екологічними показниками наше сіно, вирощене у горах, нічим не поступається румунському, кажуть буковинські аграрії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-