У Нацкомісії нагадали про обмежувальні заходи на фондовому ринку

У Нацкомісії нагадали про обмежувальні заходи на фондовому ринку

3302
Ukrinform
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) наголошує, що Указом Президента запроваджені обмежувальні заходи, які стосуються в тому числі учасників фондового ринку України.

Про це повідомляється на сайті НКЦПФР. 

"Обмежувальні заходи, які запроваджуються рішенням РНБОУ, мають пряму дію, зокрема в частині заборони українським суб’єктам господарювання використовувати у своїй діяльності електронні торговельні системи “ПО Plaza” і “ПО Forts”. Професійні учасники фондового ринку, які використовують зазначені у рішенні РНБОУ програмні комплекси, повинні припинити їх використання. Ігнорування запроваджених рішенням РНБОУ обмежувальних заходів є правопорушенням", - наголосили в НКЦПФР.

Читайте також: Нацкомісія вперше попередила торговців, які невигідно реалізували ліквідні акції

Зазначається, що наразі комісія вживає заходів для комплексного і всебічного виконання рішення РНБОУ та аналізує регуляторні й наглядові наслідки використання професійними учасниками фондового ринку заборонених програмних комплексів.

Серед іншого комісія актуалізує наявну у неї інформацію про всі програмні комплекси, які використовуються біржами та учасниками біржових торгів на фондовому ринку України.

НКЦПФР обіцяє поінформувати учасників ринку про подальші кроки регулятора з цього питання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-