Укрзалізниця за два роки отримає 7 тисяч вагонів за кредитні кошти ЄБРР

Укрзалізниця за два роки отримає 7 тисяч вагонів за кредитні кошти ЄБРР

877
Ukrinform
ПАТ "Укрзалізниця" за два роки отримає 7 тисяч вантажних вагонів за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку - 3.5 тисячі цього року і 3.5 тисячі - наступного.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці. 

"Укрзалізниця отримає 3,5 тис. вантажних вагонів за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку у 2018 році та 3,5 тис.  – у наступному. Загалом упродовж 2018-2019 років передбачено закупити 7 тис. вагонів", - йдеться у повідомленні.

Як зазначив під час конференції «UZ: Investor Day 2018» в Одесі в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, цей проект буде реалізовуватися шляхом створення спеціальної вагонної компанії, на баланс якої передаватимуться вантажні вагони, придбані за кредитні кошти. Власниками вагонної компанії буде не лише Укрзалізниця, а й банк, що інвестував у рухомий склад.

За його словами, за таких умов вагони зможуть працювати на ринку перевезень як приватний парк і заробляти значно більше від інвентарного парку. «Для нас це будуть безпрецедентні умови роботи, коли ми зможемо встановлювати реальні тарифи на перевезення, що дозволить говорити про окупність рухомого складу та заробіток на ньому для інвесторів. Цим проектом ми даємо сигнал іншим потенційним інвесторам вкладати кошти в проекти Укрзалізниці та показуємо, як на них можна заробляти», - розповів Кравцов.

Читайте також: Укрзалізниця за два місяці капітально відремонтувала 130 кілометрів колій

Він також додав, що для реалізації таких проектів Укрзалізниця вже проводить переговори з міжнародними компаніями, які працюють на американських і європейських ринках.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-