SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Порошенко закликав ЄБРР подвоїти обсяги фінансування проектів в Україні - 25.05.2018 04:57 — Новини Укрінформ
Порошенко закликав ЄБРР подвоїти обсяги фінансування проектів в Україні

Порошенко закликав ЄБРР подвоїти обсяги фінансування проектів в Україні

Фото
939
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Сумою Чакрабарті.

Про це інформує прес-служба Глави держави.

«У нас є велика історія співпраці між Україною та ЄС. Відкрито Бескидський тунель – найбільший інфраструктурний проект в Україні, що реалізований за допомогою міжнародних партнерів, в тому числі ЄБРР. Впевнений, що кожного року ми можемо спільно впроваджувати низку великих проектів у різних сферах» - наголосив Президент України.

Читайте також: Президент поговорив з японським бізнесом про ядерну безпеку та енергозбереження

Співрозмовники обговорили стан та перспективи розвитку партнерства Україна – ЄБРР. Глава Української держави закликав Президента ЄБРР подвоїти обсяги фінансування проектів та розширити сфери їх впровадження в Україні.

Президент України зустрівся з президентом Європейського банку реконструкції та розвитку / Фото: Михайло Палінчак, Укрінформ

Окремо сторони обговорили реалізацію реформ в банківській сфері, енергетиці та енергоефективності.

Співрозмовники відзначили, що засідання Національної інвестиційної ради, що відбудеться 25 травня, має стати важливою подією для представлення результатів реформ іноземним інвесторам та залучення інвестицій для економічного розвитку України.

Читайте також: Президент зустрівся з керівництвом компанії General Electric

Президент Європейського банку реконструкції та розвитку відзначив готовність і надалі підтримувати Україну на шляху впровадження структурних реформ в економіці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-