НБУ заявляє, що створив умови для заходу Apple Pay в Україну

НБУ заявляє, що створив умови для заходу Apple Pay в Україну

3598
Ukrinform
Національний банк відзначає, що старт роботи Apple Pay в Україні буде залежати від досягнення домовленостей між зацікавленими банками-емітентами платіжних карток, міжнародними картковими платіжними системами і компанії Apple Pay.

Про це повідомляє FinClub, посилаючись на прес-службу НБУ.

При цьому розгалуженість мережі прийому зазначеного сервісу буде залежати від кількості банків - власників платіжних терміналів з можливістю безконтактної оплати, які будуть готові до співпраці з Apple Pay. За даними НБУ, вже 70% мережі торговельних терміналів країни забезпечують можливість безконтактного прийому карток.

В цілому ж НБУ всіляко підтримує появу в Україні нових сервісів для безготівкових розрахунків. «На нормативному рівні Національний банк створив всі умови для можливості успішного використання на території України таких платіжних сервісів як Apple Pay», - повідомили FinClub в Нацбанку.

Крім того, в кінці минулого року Національний банк надавав представникам компанії Apple аналітичні дані про обсяги і потенціал українського платіжного ринку.

Читайте також: Нацбанк змінив вимоги до планування інспекційних перевірок банків

Нацбанк констатує, що в Україні продовжує спостерігатися динаміка зростання безготівкових розрахунків, частка безготівкових операцій з використанням платіжних карток за минулий рік зросла на 3,8% і становить 39,3%. Відповідно спостерігається зростання в сегменті безконтактних платіжних карток, а саме збільшення кількості карт на 37,8% (з 2 млн до 2,7 млн штук).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>