Борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зменшився на 9,3%

Борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зменшився на 9,3%

635
Ukrinform
Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» за використаний природний газ порівняно з минулим тижнем зменшилась на 3,3 млрд грн. 

Про це повідомляє «Нафтогаз України». 

«Станом на 2 травня 2018 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» складає близько 32,1 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 3,3 млрд грн (9,3%)», - йдеться в повідомленні.

Заборгованість регіональних газозбутових підприємств складає 26,1 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 8,254 млрд грн (24%).

Заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень не змінилась та складає 2,8 млрд грн.

Заборгованість ПАТ Київенерго за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 958 млн грн (19,1%). Сумарна заборгованість Київенерго складає 4,1 млрд грн.

Читайте також: У Нафтогазі призначили нового керівника Укртрансгазу

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, складає близько 27,8 млрд грн, з них за 2018 р. — 11,3 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість зменшилась на 3,235 млрд грн (10,4%). 

Сумарна заборгованість за газ підприємств, що виробляють електроенергію (ТЕЦ) у порівнянні з минулим тижнем зменшилась на 74 млн грн (1,7%) та складає близько 4,392 млрд грн.

Заборгованість прямих промислових споживачів у порівнянні з минулим тижнем майже не змінилась (зменшення на 21 тис. грн) та складає близько 2,803 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>