Гройсман анонсував старт малої приватизації

Гройсман анонсував старт малої приватизації

1090
Ukrinform
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє про початок малої приватизації з червня поточного року.

Про це він повідомив в інтерв'ю "Інтерфаксу-Україна" 

"Я думаю, що до кінця травня ми запустимо цю роботу (з приватизації - ред) досить серйозно і системно", - сказав Гройсман.

Водночас Прем'єр-міністр спрогнозував, що можлива протидія цьому процесу. "Не всім це вигідно. Ті, хто "підгортають" ці підприємства, нас блокуватимуть, стримуватимуть, штучно придумуватимуть перешкоди, як зробили з Одеським припортовим заводом. Роздули там якісь борги, потім визнали борги в судах - це окреме для дослідження правоохоронними органами питання - потім завищили ціну продажу, потім завели уряд у безвихідь у цьому питанні", - додав він.

Крім того, Гройсман зазначив, що, за його прогнозами, мала приватизація розпочнеться з червня.

Щодо великої приватизації прем'єр заявив, що процеси підготовки також уже відбуваються.

"Центренерго" вже готується через міжнародних радників за новою, досить прозорою процедурою. Будемо сподіватися, що ніхто не блокуватиме", - зазначив він.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 18 січня 2018 року ухвалила Закон «Про приватизацію державного майна».

В березні у Фонді державного майна поінформували, що затвердили близько 600 об'єктів малої приватизації, які виставлятимуться на продаж у 2018 році,

Читайте також: Велика приватизація: Фонд держмайна підготував нові правила

У переліку підприємств, зокрема, акції ПАТ "Львівський завод "Автонавантажувач", ПрАТ "Новороздільське гірничо-хімічне підприємство "Сірка", ПАТ "Стебницьке гірничо-хімічне підприємство ", Полімінерал", ПАТ "Індустріальна скляна компанія", ПАТ "Машинобудівний завод "Аметист", ПАТ "Тернопільський завод "Оріон" та інші. 

Також Фонд держмайна запланував у 2018 році приватизацію 21 ТОП-компанії, серед яких підприємства енергетичної, хімічної, машинобудівної, аграрної галузей. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-