Зубко пояснив, як ринок послуг з енергозбереження зросте до 60 мільярдів

Зубко пояснив, як ринок послуг з енергозбереження зросте до 60 мільярдів

Укрінформ
Економічний ефект від роботи Фонду енергоефективності дозволить скоротити до 10 млрд кубометрів споживання та імпорт газу і, водночас, збільшить річну ємність нового ринку енергоефективності до 60 млрд грн.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, повідомляє Урядовий портал. 

«Для нас є важливим впровадження ефективних інструментів, які вплинуть на відсотки зменшення енергоспоживання. І одним з таких інструментів є Фонд енергоефективності. Економічний ефект від його роботи дозволить скоротити до 10 млрд куб. м споживання та імпорт газу, до 60 млрд грн збільшити річну ємність нового ринку енергоефективності, до 10 млрд грн нових податкових надходжень щороку і створити 75 тисяч нових робочих місць — для інженерних та будівельних кадрів, енергосервісної галузі та енергоменеджменту», — наголосив Зубко.

Читайте також: Місцева влада й енергоефективність: підписали 41 меморандум про партнерство

Головною умовою ефективної роботи Фонду енергоефективності попри фінансування, на думку віце-прем’єр-міністра, є кваліфіковані кадри – енергоаудитори, проектні організації, енергосервісні компанії і головне – попит від муніципалітетів, які прагнуть зробити свої соціальні заклади енергоефективними і допомогти населенню впровадити енергоефективні заходи в житловому секторі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-