За товари та послуги можна буде сплатити карткою на Укрпошті - рішення НБУ

За товари та послуги можна буде сплатити карткою на Укрпошті - рішення НБУ

Укрінформ
ПАТ "Укрпошта" отримала ліцензію Національного банку України на переказ коштів в національній валюті без відкриття рахунків, а також участь в міжнародних платіжних системах VISA та MasterCard.

Про це повідомила прес-служба ПАТ "Укрпошта".

"Національний банк України видав ПАТ "Укрпошта" ліцензію на переказ коштів в національній валюті без відкриття рахунків, а також зареєстрував договори про участь ПАТ "Укрпошта" в міжнародних платіжних системах VISA та MasterCard", - йдеться у повідомленні.

Як зазначив в. о. генерального директора Укрпошти Ігор Смілянський, розраховуватись у відділеннях за товари і послуги вже невдовзі можна буде через платіжні термінали Укрпошти, на Інтернет-сайті чи в мобільному додатку.

«Клієнти Укрпошти давно чекали на можливість сплатити за товари і послуги платіжними картками - завдяки рішенню Нацбанку така опція стане доступною вже найближчим часом. Розрахуватись у відділеннях можна буде через платіжні термінали Укрпошти або ж на Інтернет-сайті чи в нашому мобільному застосунку, а також в Укрпошті тепер можливо отримувати готівку з платіжних карт. Такі операції будуть здійснюватися без посередництва банка-еквайєра, що дозволить знизити собівартість їх проведення. Вдячний за це рішення НБУ. До того ж, Головна пошта країни стала першим учасником міжнародних платіжних систем MasterCard та Visa серед небанківських установ України, а також подала заяву про вступ до Національної платіжної системи «Український платіжний простір», - зазначив в. о. генерального директора Укрпошти Ігор Смілянський.

«Укрпошта має більше 11 тис. відділень. Таке рішення дасть змогу розширити платіжну інфраструктуру для здійснення безготівкових платежів. Крім того, цей крок є дуже важливим для побудови в нашій державі cashless economy та збільшення обсягів безготівкових розрахунків, особливо в невеликих містах і селах, де зараз переважають розрахунки готівкою», - зазначив директор Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку України Олександр Яблунівський.

Читайте також: З 1 липня зростуть тарифи Укрпошти на доставку газет і журналів

Для розрахунку картками у відділеннях Укрпошти через систему держзакупівель Prozorro вже закупила за найвигіднішою в Україні ціною 5 тисяч платіжних терміналів, які відповідають всім сучасним технологічним вимогам міжнародних платіжних систем MasterCard, Visa та НПС "ПРОСТІР".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-