Уряд закликатиме парламент ухвалити трирічну бюджетну резолюцію

Уряд закликатиме парламент ухвалити трирічну бюджетну резолюцію

941
Ukrinform
Прем'єр-міністр України Володимр Гройсман заявив, що Уряд закликатиме парламент ухвалити трирічну бюджетну резолюцію, яка дасть можливість кращого планування розвитку країни.

Про це він сказав в ефірі "Свободи слова" на ІСTV, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Як Уряд, який хоче дивитись трохи далі, ніж на один календарний рік, ми хочемо внести в парламент бюджетну резолюцію на три роки... Ми маємо зробити більш широкий горизонт планувань і для цього нам потрібно зробити бюджетну резолюцію на три роки вперед", - сказав Гройсман.

Читайте також: Прем'єр вважає облікову ставку НБУ в 17% захмарною

Він додав, що декілька місяців назад Уряд запропонував проект закону, який дозволяв би Кабміну подавати бюджетну резолюцію не першого квітня, а першого червня або липня для подальшого ухвалення на три роки.

"Це означає, що вся країна буде вже більш стабільно дивитись у майбутнє на три роки...Щоб ми розуміли, які будуть макроекономічні показники, що ми плануємо по росту економіки і так далі", - сказав Гройсман.

Він додав, що парламент не ухвалив цей законопрект і тому Уряд буде звертатися до Верховної Ради, щоб ухвалити трирічну бюджетну резолюцію. Якщо ж цього не відбудеться, то Уряд подасть на схвалення однорічну резолюцію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>