Ощадбанк запустив нову кредитну програму

Ощадбанк запустив нову кредитну програму "Зелена енергія"

Укрінформ
Ощадбанк розпочав кредитування фізичних осіб на встановлення сонячних електростанцій.

Про це повідомляє прес-служба банку.

«Ощадбанк запустив нову кредитну програму для фізичних осіб «Зелена енергія». В її рамках можливо отримати кредит на придбання та встановлення обладнання, що забезпечує вироблення «зеленої» енергії, а саме переробку сонячної, вітрової, теплової, водної енергії на електричну», - йдеться в повідомленні.

Це можуть бути сонячні електростанції, сонячні панелі, сонячні батареї, теплові насоси, вітрові станції та генератори, а також матеріали та обладнання до них.

«На хвилі дедалі більшого використання відновлюваної енергетики в країні все більше домогосподарств переходять на «чисту» електроенергію. Маючи успішний досвід реалізації урядової програми енергоефективного кредитування, Ощадбанк розробив продукт «Зелена енергія» для приватних домогосподарств. Очікуємо на значний попит, адже Україна вже має значні здобутки у сфері альтернативної енергетики. Зокрема, з 2015 року «зелений» тариф прив'язано до євро, завдяки чому домогосподарства можуть продавати надлишок виробленої електроенергії і  повертати вкладені у проект кошти без урахування інфляції», - зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Читайте також: ЄБРР запустив пілотний проект з компенсації ОСББ заходів з енергоефективності

За даними Держенергоефективності у 2017 році сонячні електростанції встановило вдвічі більше приватних домогосподарств, ніж у 2016 році. Загалом їх кількість на початок 2018 року становила 3010.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-