Фонд гарантування завершив виплати вкладникам збанкрутілого Держзембанку

Фонд гарантування завершив виплати вкладникам збанкрутілого Держзембанку

Укрінформ
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб завершив здійснювати виплати вкладникам ПАТ «Держзембанк».

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

«30 березня 2018 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд гарантування) на ліквідацію ПАТ «Держзембанк» було подано документи до державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР)», - йдеться в повідомленні.

Відповідно до частини сьомої статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» Фонд гарантування завершує виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами у день подання документів для внесення до ЄДР запису про ліквідацію банку як юридичної особи. У зв'язку із цим, Фонд гарантування повідомляє про завершення виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам ПАТ «Держзембанк».

Читайте також: Фонд гарантування продає кредити компаній одного з холдингів

Як повідомляв Укрінформ, у вересні 2016 року Національний банк України на пропозицію Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати ПАТ "Держзембанк".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-