Фонд гарантування завершив виплати вкладникам збанкрутілого Держзембанку

Фонд гарантування завершив виплати вкладникам збанкрутілого Держзембанку

531
Ukrinform
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб завершив здійснювати виплати вкладникам ПАТ «Держзембанк».

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

«30 березня 2018 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд гарантування) на ліквідацію ПАТ «Держзембанк» було подано документи до державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР)», - йдеться в повідомленні.

Відповідно до частини сьомої статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» Фонд гарантування завершує виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами у день подання документів для внесення до ЄДР запису про ліквідацію банку як юридичної особи. У зв'язку із цим, Фонд гарантування повідомляє про завершення виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам ПАТ «Держзембанк».

Читайте також: Фонд гарантування продає кредити компаній одного з холдингів

Як повідомляв Укрінформ, у вересні 2016 року Національний банк України на пропозицію Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати ПАТ "Держзембанк".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>